DACHY

Witamy na stronie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą szeroki zakres rozwiązań związanych z nowoczesnym i energooszczędnym budownictwem, głównie mieszkaniowym.

Bazując na naszych doświadczeniach i wiedzy technicznej, wybraliśmy gamę produktów, których wysokiej jakości jesteśmy pewni, a pewność ta poparta jest odpowiednimi certyfikatami, badaniami, atestami, gwarancjami. Nasza oferta to przede wszystkim elementy niezbędne do wykonania pokrycia we wszystkich systemach dachowych.

Zapewniamy Państwu indywidualne podejście, starając się dopasować optymalne rozwiązanie technologiczne do każdego z projektów, uwzględniając zarówno Państwa wyobrażenia, możliwości techniczne, jaki możliwości finansowe. Przygotujemy zawsze kilka wariantów rozwiązań, po to, by wybór był szerszy i prostszy, a wszystko to bezpłatnie, zarówno kosztorysy, pomiary jak i optymalizacje użycia materiałów.

Na wybrane materiały zaoferujemy na pewno atrakcyjne ceny, bo zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów materiałów, eliminując łańcuch pośredników niepotrzebnie podnoszących cenę, którą finalnie pokrywa Klient. Zakupione materiały jesteśmy w stanie dostarczyć sprawnie w krótkim czasie, zapewniając przy tym zazwyczaj bezpłatny transport.

W celu wyceny prosimy o kontakt

 Dowiedz się więcej