JAK PRACUJEMY

U nas wykończysz lub wyremontujesz swoje mieszkanie bez żadnego stresu a zaoszczędzony czas możesz poświęcić rodzinie i przyjaciołom. Dzięki dużemu doświadczeniu zdobywanemu przez lata możesz bez żadnych obaw powierzyć nam swoje mieszkanie a my go wykończymy lub wyremontujemy  oraz wyposażymy według Twojego uznania.

Jeśli jesteś już zdecydowany a może masz jakieś obawy to  zapraszamy Cię do niezobowiązującego spotkania z nami. U nas szczegółowo przedstawimy Ci naszą ofertę oraz wycenimy wszystkie prace od ręki.

Decydując się na nas , już nie musisz martwić się o żaden materiał potrzebny do wykończenia Twojego M. Współpracujemy z największymi Salonami wykończenia wnętrz i dlatego mamy najbogatszą ofertę na rynku. 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta aby ułatwić  kontrolowanie budżetu, przygotowaliśmy cztery Pakiet wykończenia mieszkania pod klucz.

Pakiet dla klientów którzy chcą szybko i najtaniej wykończyć mieszkanie np. pod wynajem.

Stworzony dla tych którzy chcą schludnie i z nie dużym nakładem finansowym wykończyć swoje mieszkanie.  

Pakiet przygotowany został dla klientów którzy cenią sobie dobrą jakość.

Ekskluzywny pakiet dla klientów poszukujących luksusu, elegancji, wyrafinowanego stylu i najwyższej jakości materiałów.

Wyróżniającą zaletą naszych pakietów od innych pakietów wykończeniowych dostępnych na rynku jest to, iż nie ograniczamy klienta określonymi materiałami. W naszych pakietach możesz wybrać sobie produkt jaki Ci się podoba i nie jesteś skazany na wybór  spośród tylko pięciu lub sześciu rodzai. Są one przejrzyste i opierają się jedynie na kwotach. Dużym atutem naszych pakietów jest to że można balansować kwotami materiałów tzn. wybierając np. tańsze płytki to różnicę można przeznaczyć na inny materiał. Dlatego zachęcamy do ich skorzystania. Jeśli jednak nie chcesz skorzystać z powyższych pakietów możemy także zrobić wycenę indywidualna według Twojego zakresu prac. 

Nasza firma posiada szeroki wachlarz usług. Już coraz częściej się zdarza że na rynku oprócz mieszkań w blokach, budowane są  mieszkania tzw. bezczynszowe lub budynki jednorodzinne, gdzie trzeba zabudować poddasze płytami G/K a także wylać posadzkę, my zrobimy to kompleksowo. Już nie musisz szukać kilku ekip u nas to wszystko zrobisz nie tracąc czasu na zbędne szukanie wykonawców.

Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu darmowych porad i wyceny Państwa prac.