MEBLE ŁAZIENKOWE

Deftrans to polski, rodzinny producent wysokiej jakości mebli łazienkowych. Fabryka powstała 20 lat temu nieopodal znanych w Polsce obszarów „Natura 2000” oraz Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy. Obecnie zespół Deftrans tworzy ponad 500 specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników zarządzanych według najlepszych europejskich standardów. Produkujemy 100 tysięcy sztuk mebli w skali miesiąca.

 

 Firma „Elita” Sp z o.o. powstała w grudniu 1998 roku. Od tego czasu staliśmy się jednym z wiodących producentów mebli łazienkowych, zyskując opinię przedsiębiorstwa o stabilnej pozycji rynkowej, gwarantującego pewność i rzetelność.Nadrzędnym celem naszej firmy jest uzyskanie satysfakcji klientów. Naszym atutem jest nowoczesny design, wysoka jakość wyrobów, ich funkcjonalność, trwałość. W naszej ofercie znajduje się około 500 modeli wyrobów, z których można kompletować funkcjonalne zestawy łazienkowe według indywidualnych preferencji i gustów nabywcy.
 
 
Firma Widax zajmuje się produkcja mebli łazienkowych. W ofercie posiada kilkaset różnych rodzajów mebli łazienkowych. Dla wymagających klientów realizujemy zamówienia niestandardowe-meble na wymiar. Jesteśmy w stanie wykonać meble do każdej łazienki. Świadczymy także usługi pomiaru wraz z fachowym doradztwem i montażem.
 

Firma Antado powstała w 1989 roku.Wtedy to rozpoczęła się produkcja pierwszych mebli do łazienek. Kolejne lata przynosiły rozwój firmy i coraz to większe doświadczenie. Na chwilę obecną jesteśmy liczącym się na polskim rynku producentem mebli łazienkowych.Nasza oferta wzornicza jest często poszerzana. My nie nadążamy za trendami, my je kreujemy. Bogaty asortyment i nowoczesne technologie pozwalają zaspokoić wszystkie wymagania naszych klientów.