PODŁOGI

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 9 mln m2 rocznie. Najważniejszym oferowanym produktem jest Deska Barlinecka – warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego. Sprzedaż podłóg prowadzona jest do 55 krajów na 5 kontynentach. Znajdują one zastosowanie nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w obiektach użyteczności publicznej – biurach, hotelach, galeriach handlowych i sklepach, kinach, teatrach, muzeach itd.

 

CLASSEN jest wiodącym producentem wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Polsce i na świecie.Firma powstała w 1963 roku w miejscowości Kaisersesch w Niemczech, gdzie mieści się jedna z fabryk Classen oraz główna centrala firmy.Druga z niemieckich fabryk zlokalizowana jest w mieście Baruth. Na rynku polskim zaistniała w 1990 roku jako firma Gorex Sp. z o.o.

Szwajcarska jakość, ponad 50-cio letnia tradycja i doświadczenie w produkcji płyt i wyrobów drewnopochodnych. Jesteśmy obecni w co drugim polskim domu i w ponad 75 krajach na całym świecie

 

 

Pomieszczenie mieszkalne czy biurowe? Przytulne czy może raczej ultranowoczesne? Podłoga ma decydujący wpływ na wygląd pomieszczenia. Podłogi firmy EGGER wyróżniają się wysoką jakością i pięknym wzornictwem. Firma EGGER to wiodąca, europejska marka podłóg laminowanych, korkowych i podłóg Design.Firma EGGER wspiera odpowiedzialne gospodarowanie drewnem jako surowcem. Tak jak w przyrodzie, także procesy w naszej firmie obejmują cykle uwzględniające ochronę zasobów naturalnych. Bardzo ważny jest zamknięty obieg materiałów.

 

Skupienie się na jakości i ciągłe dążenie do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań — oto dlaczego Quick-Step stała się jedną z najważniejszych firm w branży produkcji podłóg. Dowiedz się więcej o naszej marce oraz rozwoju od producenta rozwiązań stanowiących alternatywę dla podłóg drewnianych do firmy wyznaczającej standardy.

 

Firma KAINDL Austria jest jednym z największych na świecie producentów paneli podłogowych, płyt meblowych i wiorowych. Jest współwłaścicielem grupy KRONO.
Firma KAINDL produkuje nie tylko płyty i podłogi, lecz także pomysły. W latach 60 XX wieku firma zasłynęła jako pierwszy na całym świecie producent płyt wiórowych. Dziś firma KAINDL uważana jest za lidera innowacji w obszarze podłóg i wykończenia wnętrz. Drewno jest tu czymś więcej niż tylko surowcem – to naturalne źródło pomysłów. Wieloletnie doświadczenie wyznacza wysokie standardy jakościowe czego efektem są wyroby w wielu klasach z naciskiem na kolekcje PREMIUM
Firma TRAFFIC współpracuje z firmą KAINDL od 1998 roku prowadząc sprzedaż na terenie Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi i Ukrainy.